Prevencija i alternativa 2

Autor: Karmela Smiljanić, Marina Čerepinko, 7. 4. 2014.

U skladu sa školskim preventivnim programom zlouporabe sredstava ovisnosti za šk.god. 2013./2014. dana  28. ožujka  2014. učenici  šestih razreda prisustvovali su predavanju kontakt policajca gospodina Bešlića.

Tema predavanja  bila je Zlouporaba droge i drugi oblici rizičnog ponašanja (vandalizam i nasilničko ponašanje te alkohol).

Povjerenstvo za realizaciju Preventivnog projekta „Zajedno više možemo“ , Valentina Petković, Marina Čerepinko, Mirjana Bilić i Karmela Smiljanić, pratili su realizaciju projekta i sudjelovali u diskusiji nakon interaktivnog programa kontakt policajca.

Marina Čerepinko i Karmela Smiljanić

razrednice 6.a i 6.b razreda

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr