Nabava udžbenika

Odluka o odabiru najpovoljnijeg ponuditelja

Osnovna škola Vladimira Nazora, Feričanci objavljuje Poziv na dostavu ponuda za nabavu udžbenika  za učenike Osnovne škole Vladimira Nazora, Feričanci. Potrebne upute i dokumentacija nalaze se u privitku, kao i troškovnici u excel formatu.

Ponudu je potrebno dostaviti u zatvorenoj omotnici s nazivom i adresom naručitelja, s nazivom i adresom ponuditelja, evidencijskim brojem nabave kojeg je Naručitelj dodijelio predmetnoj nabavi te naznakom predmeta nabave i naznakom „ne otvaraj“. Također,  ponudu je moguće dostaviti i elektroničkom poštom na e-mail adresu Škole ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr , s istim naznakama u naslovu e-maila (evidencijskim brojem nabave te naznakom predmeta nabave).

Rok za dostavu ponuda je 14.7.2023. god. u 12,00 sati, osobno u Osnovnoj školi Vladimira Nazora, Feričanci, Trg Matije Gupca 9, e-mailom ili preporučenom pošiljkom gdje se u obzir uzima vrijeme i datum upisan na prijamnom pečatu Pošte.

Bagatelna nabava

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr