Obavijest roditeljima

Autor: Višnja Leko, 11. 2. 2014.

Predupisi u 1. razred osnovne škole

Poštovani roditelji!

Obveznici polaska u osnovnu školu, za školsku 2014./2015. godinu, su djeca rođena u razdoblju od  1. travnja 2007. do 31. ožujka 2008. godine.

Obavještavamo roditelje djece koja ove godine upisuju  1. razred osnovne škole, da će se predupisi  za OŠ Vladimira Nazora Feričanci  obavljati u vremenu

od 15. veljače 2014. do 25. veljače 2014.

Djecu školske obveznike nije potrebno dovoditi niti dolaziti u školu.

Roditelji mogu  telefonski prijaviti dijete svakim radnim danom u vremenu:

• od 9,00 do 14,00 sati na broj telefona :   603 -518   (pedagoginja)
  • od  10,00 – 15,00 sati na broj telefona :  604 – 315  (stručni suradnik knjižničar) ili u istom vremenu doći osobno u školu
  • Nakon prijave, roditeljima će na vrijeme biti dostavljen pismeni poziv na kućnu adresu za liječnički pregled po unaprijed određenim terminima u dogovoru s nadležnom liječnicom školske medicine dr. SILVA MIŠKULIN.
  • Odobrenje za prijevremeni pregled djeteta za upis u prvi razred  (za djecu koja su rođena  poslije 31.ožujka 2008. godine) možete naći u prilogu.
  • Roditelj koji želi odgoditi upis djeteta u osnovnu školu  za jednu školsku godinu iz opravdanih razloga, također mora prijaviti dijete za pregled, i tek nakon provedenog postupka utvrđivanja psihofizičkoga stanja djeteta stručno povjerenstvo podnosi zahtjev za odgodu upisa u prvi razred ovom Uredu ili nadležnoj ispostavi Ureda, koji također možete naći u prilogu.
  • Navedeni obrasci zahtjeva mogu se naći i na web stranici Ureda državne uprave www.udu-obz.hr i na web stanici naše škole.
  • Popis djece dorasle za upis, Ured državne uprave dostavlja školi na temelju prebivališta roditelja. U slučaju da živite na našem upisnom području, a želite dijete upisati u drugu osnovnu školu, dužni ste o tome obavijestiti školu i Ured državne uprave na obrascu koji se također nalazi u prilogu na web stranici škole.

Popis ulica nalazi se na ulaznim vratima škole, oglasnoj  ploči vrtića i web stranici škole.

v.d. ravnatelja: Mirjana Bilić, prof. pedagogije

Prilažemo popis ulica i naselja upisnog područja Osnovne škole Vladimira Nazora FERIČANCI.

Osnovna škola Vladimira Nazora FERIČANCI obuhvaća sljedeće upisno područje:

1.FERIČANCI - popis ulica ( Antunovac,  Brkićev Arman, Dore Pejačević, Ferićeva, Josipa Kozarca, Kolodvorska, Mirogojska, Osilovačka, Petrovac, Trg Matije Gupca, Valenovačka, Vinogradska, Zrinsko- frankopanska,  Zvekanov kut)
2. VALENOVAC – Braće Radića, Vikend zona
3. VUČJAK  FERIČANAČKI – Đurđenovačka cijela ulica
4.GAZIJE –  Vladimira Nazora
5. GORNJA MOTIČINA –  Mladena Vidovića, Slavka Banića
6. DONJA MOTIČINA - popis ulica ( Bana Josipa Jelačića, Braće Radića, Istarska, Ivana Gundulića, Ivana Mažuranića, Matije Gupca, Pavleka Miškina, Športska, Vinogradska )
7. SEONA – Zrinskih i Frankopana, Šipovačka, Raškovac, Kranjčevo brdo, Kod našičkog vodovoda )

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr