SVI SMO POZVANI - ČINITI DOBRO

Autor: Mirjana Bilić, 12. 12. 2013.

Učenici naše škole uključili su se u akciju Hrvatskog Caritasa pod geslom "Svi smo pozvani" koja je usmjerena prema učenicima  koji su u potrebi.

Ovom akcijom i kupovinom prigodnih narukvica želi se osvijestiti da doista svatko može učiniti bar nešto, bar malim znakom odgovoriti na veliki božićni poziv te: širiti prijateljstvo, razumjeti druge, štititi slabije, buditi nadu, činiti dobro, govoriti istinu, pomoći potrebnima, voljeti vjerno, pružiti utjehu, živjeti hrabro – na što smo svi pozvani.

U nedjelju 15.prosinca 2013.  od 11,00 – 12,30 sati učenici naše škole i članovi Školske zadruge predstavit će svoje uratke i proizvode na  prodajnoj izložbi ispred Župne crkve u Feričancima.

Paketići s kolačima mogu se donijeti neposredno pred početak mise u školu u vremenu od 10,30 - 11,00 sati.

Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su se uključili u našu akciju pečenjem kolača.

Sredstva prikupljena ovom akcijom iskoristit će se za pomoć učenicima naše škole i djeci u Africi u sklopu Projekta škole za Afriku.

SVI  STE  POZVANI  STVARATI  BOLJI  SVIJET ZA  SVAKO  DIJETE

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr