Škola plivanja

Autor: Mirjana Puhanić, 3. 2. 2009.

U organizaciji Crvenog križa Osijek i OŠ Feričanci učenici trećeg razreda iz PŠ Donja Motičina išli su tjedan dana u školu plivanja.

Škola se odvijala od 19.01.2009. do 24.01.2009. u bazenu CK Orahovica.

Učenici su bili podijeljeni u tri skupine: neplivači iz Donje Motičine i Seone, neplivači iz Feričanaca i plivači.

Uz kupanje, plivanje, druženje, igranje odvijala se i redovna nastava naizmjenično sa slobodnom skupinom.

Pjevali smo karaoke, crtali bazen i plivače, rješavali zadatke iz matematike. Ponavljali sadržaje iz prirode i društva, pisali pismo predsjedniku naše domovine...

Veliko uzbuđenje bilo je u petak kad nas je posjetio predsjednik naše Republike Stjepan Mesić, kratko popričao sa djecom i zajedno se s nama fotografirao.

Velika radost bila je i u suboto kada su djeca pokazali kako znaju plivati i za to dobili diplome odučitelja Zorana i Hrvoja koji su velikim dijelom zaslužni za njihovo naučeno plivanje.

Bravo učitelji plivanja!

Bravo učenici trećeg razreda!

Ni dubina od 1,35m za nas učenike 3. razreda nije više problem.

Mi znamo plivati!

Učiteljica: Mirjana Puhanić

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr