OBAVIJESTI NA KRAJU NASTAVNE GODINE

Autor: Mirjana Bilić, 26. 6. 2020.

RAZREDNA NASTAVA

Učenici razredne nastave u petak 26. lipnja 2020. vraćaju svojim učiteljicama udžbenike i pripadajuće CD-ove (ako su dobili uz udžbenik). Radne bilježnice se ne vraćaju. Učenici koji su dobili tablete na korištenje trebaju vratiti tablete svojim učiteljicama. Tablete treba napuniti prije vraćanja i vratiti ih u kutiji s pripadajućim punjačem.

Podjela svjedodžbi za učenike razredne nastave održat će se 10. srpnja 2020. (petak).

Razredna nastava u Feričancima i PŠ Seona  obavit će podjelu svjedodžbi u 9,00 sati.

Školski   autobus počinje s dovozom učenika putnika razredne nastave u 8,00 sati po ustaljenom rasporedu dovoza.

Odvoz učenika putnika u u 9,30 sati.

U PŠ Donja Motičina podjela svjedodžbi:

• za učenike 1. i 2. razreda je u 9,00 sati,
  • za učenike 3. i 4. razreda u 10,00 sati,

SVI UČENICI I UČITELJI DUŽNI SU SE PRIDRŽAVATI EPIDEMIOLOŠKIH MJERA I PREPORUKA HZJZ.

Povratak udžbenika i tableta:

Učenici predmetne  nastave vraćaju udžbenike  i pripadajuće CD-ove (ako su dobili uz udžbenik) te tablete 29.06.2020.- ponedjeljak, u vremenu od 9,00 -11,00 sati. Udžbenici moraju biti upakirani u vrećice s natpisom IMENA I PREZIMENA UČENIKA I RAZREDA. Učenici koji su dobili tablete na korištenje trebaju vratiti tablete svojim razrednicima. Tablete treba napuniti prije vraćanja i vratiti ih u kutiji s pripadajućim punjačem.

Razrednici prikupljaju udžbenike i tablete uz poštivanje epidemioloških mjera i odlažu ih u razredne učionice po dogovoru.

Podjela svjedodžbi:

Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda održat će se 6. srpnja 2020. godine ponedjeljak u 10,00 sati. Razrednici će prije podjele svjedodžbi izvršiti potpisivanje svjedodžbi od  strane  učenika.

Učenici dolaze po svjedodžbe u organizaciji vlastitog prijevoza uz poštivanje epidemioloških mjera.

Podjela svjedodžbi za učenike 5. - 7. razreda održat će se 10. srpnja 2020. (petak) u 10,00 sati. Učenici dolaze po svjedodžbe u organizaciji vlastitog prijevoza i uz poštivanje epidemioloških mjera. Razrednici će prije podjele svjedodžbi izvršiti potpisivanje svjedodžbi od  strane  učenika. Raspodjela svjedodžbi će biti u odvojenim grupama uz epidemiološke mjere o čemu će Vas dodatno obavijestiti Vaši razrednici.

Svi učenici su obavezni vratiti posuđene knjige iz školske knjižnice. Školska knjižnica radi prije podne. Učenici koji planiraju preseljenje iz naše škole tijekom ljetnih praznika trebaju se javiti svojim razrednicama, a trebali bi se što prije javiti i u buduće škole kako bi se dogovorili oko udžbenika.

Mole se svi učenici  8. razreda  i njihovi roditelji da u vezi upisa u srednje škole redovite prate obavijesti u virtualnoj učionici svojih razreda i na web stranici škole. Upisno povjerenstvo škole redovito će nadgledati upisni proces te kontaktirati s učenicima i roditeljima preko virtualnih učionica i  putem uobičajenog načina komuniciranja.

Sistematski pregledi učenika 8. razreda su napravljeni tijekom održavanja redovite nastave. Liječnička potvrda školske medicine za potrebe upisa u srednje škole se izdaje bez pregleda liječnika. Učenicima  kojima treba liječnička potvrda školske medicine trebaju se javiti na vrijeme u školsku ambulantu.

PREMA NAPUTKU: Ističemo da je ove godine za učenike 8. razreda propisana mogućnost dostave prijavnica za upis, upisnica u školu, kao i dokumenata o ispunjavanju posebnih uvjeta za upis, osobno ili elektroničkim putem.

Svim učenicima  želimo uspješan završetak nastavne godine a učenicima 8. razreda upis željenog programa srednje škole.

Stručna služba škole

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr