Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci

Međuopćinska smotra LiDraNo 2022.

Autor: Marina Balog, 9. 3. 2022.

Na Međuopćinskoj smotri LiDraNo 2022. koja je održana 16. veljače 2022. u Osnovnoj školi Dore Pejačević u Našicama sudjelovali su i učenici naše škole.

Ove su godine zbog epidemioloških mjera literarni i novinarski izraz organizirani online na platformi Teams, a dramski pojedinačni izraz održao se uživo u školi.

Učenik 3. razreda, PŠ Donja Motičina, Jona Knežević nastupio je u literarnom izrazu svojim sastavkom „Kruh“ pod mentorstvom učiteljice Marine Balog te je pozvan na Županijsku smotru LiDraNo koja će se održati 17. ožujka 2022. u Osnovnoj školi „Grigor Vitez“ u Osijeku. Želimo mu puno uspjeha u daljnjem natjecanju.

Učiteljica Marina Balog

CMS za škole logo
Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr