Zimski praznici - Drugi dio zimskog odmora od 21.2. do 25.2.

Autor: Mirjana Bilić, 21. 2. 2022.

U ponedjeljak 21. veljače 2022. započinje drugi dio zimskog odmora učenika prema Kalendaru rada škole.

Redovita nastava se nastavlja u ponedjeljak 28. veljače 2022. godine.

Učenici razredne nastave  u Feričancima nastavu pohađaju prijepodne. Učenici V - VIII razreda nastavu pohađaju poslijepodne.

U ponedjeljak  28. veljače 2022. u školi obilježavamo Poklade. Nastava se odvija pod maskama  – Maškare, ča mogu maškare …

Školski sat traje 35 minuta. Prijepodnevna smjena počinje u 8,00 sati, a poslijepodnevna u 13,00 sati.

Projekt „Dan ružičastih majica“ - Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja obilježit ćemo u srijedu , 2. ožujka 2022.  simboličnim odijevanjem majice ružičaste boje.

Svim učenicima želimo sretne i zdrave zimske praznike.

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr