PROSLAVA TJEDANA ŠKOLSKOG DORUČKA 11.10. - 15.10.2021.

Autor: Mirjana Bilić, 8. 12. 2021.

PETODNEVNI  ŠKOLSKI IZAZOV ISPUNJEN

Škola se uključila u projekt „Tjedan školskog doručka“ i prihvatila petodnevni školski izazov zdravog doručka u kojem su sudjelovali učenici 1. do 6. razreda.

Šareni izazov ispunjen, zaslužena Diploma u proslavi drugog nacionalnog Tjedna školskog doručka.

U prilogu diplome pristigla i čestitka HZJZ za sve sudionike u projektu:

… Hvala Vam na poslanim materijalima i svom trudu koji ste uložili u proslavu Tjedna školskog doručka. Čini se da je bilo zabavno i poučno! Posebno nas je razveselio video uradak koji ste odlično snimili i uredili! Pohvala i svim Vašim učenicima na svemu što su napravili!

Svojim trudom i kreativnim pristupom rješavanju postavljenog izazova zaslužili ste diplomu za sudjelovanje u Tjednu školskog doručka 2021. godine! Hvala Vam na sudjelovanju! Sigurni smo da će djeca dugo pamtiti aktivnosti koje ste provodili te da ćete i dalje nastaviti svoj posvećen rad.

Radujemo se Vašem doprinosu našim aktivnostima i u budućnosti. „

Srdačan pozdrav,

Maja Lang Morović

Pedagoginja škole:  Mirjana Bilić