Provedba Međunarodnog istraživanja razvoja čitalačke pismenosti PIRLS 2021 - utorak, 9.11.2021. u 8,00 sati

Obavijest za roditelje i učenike koji su prošle školske godine završili 4. razred u Feričancima

Ispitivanje čitalačke pismenosti  PIRLS 2021  održat će se  9. 11.2021. ( utorak). u 8,00 sati u  školi.

Učenici koji sudjeluju u istraživanju čitalačke pismenosti trebaju doći u školu ujutro u 8,00 sati. Učenici putnici dolaze školskim autobusom s učenicima razredne nastave.

Predviđeno vrijeme ispitivanja i odmora je do 11,00 sati.

Svi učenici će dobiti obrok u školskoj kuhinji. Učenici trebaju ponijeti samo pribor za pisanje. Upitnik za vas roditelje donijeti će vaše dijete kući. Molim roditelje da popune upitnik i isti vrate drugi dan u školu. Pedagoginja škole pojedinačno će kontaktirati svakog roditelja učenika koji sudjeluje u istraživanju.

Učenici koji sudjeluju u istraživanju oslobođeni su taj dan praćenja online nastave.

Zahvaljujem svim roditeljima na podršci u provedbi istraživanja u trenutnim okolnostima.

Školski koordinator istraživanja: Mirjana Bilić, pedagoginja škole

Kontakt telefon: 0912603518 – pedagoginja škole

objavio: Mirjana Bilić   datum: 8. 11. 2021.