POČETAK I ORGANIZACIJA NASTAVE U 2. POLUGODIŠTU

Autor: Mirjana Bilić, 14. 1. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici.

Obavještavamo vas da će u periodu od  18. siječnja do 30. siječnja 2021. godine nastava biti organizirana na sljedeći način:

Nastava za učenike od  1. do 4. razreda odvija se u Matičnoj školi i PŠ Seona samo u prijepodnevnoj smjeni uz pridržavanje  svih propisanih epidemioloških mjera. Učenici putnici dolaze u školu po ustaljenom rasporedu vožnje.

U PŠ Donja Motičina nastava se odvija u dvije smjene uz pridržavanje  svih propisanih epidemioloških mjera.

Prvi tjedan nastave pohađaju prijepodne učenici 2. i 3. razreda, a poslijepodne učenici 1. i 4. razreda.

Učenici od 5. do 8. razreda pohađaju nastavu online od 18. siječnja 2021. godine u trajanju od dva tjedna. Nastava za učenike od  5. do 8. razreda odvija se u prijepodnevnoj smjeni, u realnom vremenu i po važećem rasporedu sati.

Odluka se donosi Temeljem Zaključka Stožera civilne zaštite Osječko-baranjske županije, a u skladu sa stajalištem Ministarstva znanosti i obrazovanja.

O daljnjem nastavku organizacije rada odlučivat će se u skladu s trenutnim promjenama epidemiološke situacije u školi i na lokalnoj razini.

Budimo i ostanimo odgovorni, poštujmo epidemiološke mjere i preporuke.

Pedagoginja škole: Mirjana Bilić

odluka_o_pocetku_nastave-2.pol.docx-OS_FERICANCI.pdf (98.59 KB)

Osnovna škola Vladimira Nazora Feričanci / Trg Matije Gupca 9, HR-31512 Feričanci / www.os-vnazora-fericanci.skole.hr / ured@os-vnazora-fericanci.skole.hr